NOTEIKUMI

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

DISTANCES LĪGUMS 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs Greenway Group SIA, Reģ. Nr. 40203264563, Kronvalda ielā 5-22, Jelgavā un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

PĀRDEVĒJS APŅEMAS PĀRDOT UN PIEGĀDĀT PIRCĒJAM PRECES, ATBILSTOŠI PIRCĒJA PASŪTĪJUMAM. PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu www.balticmusicbox.lv, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai  Pircējam uz e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc apmaksas veikšanas Pircējam tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. 

Pircējs piekrīt faktam, ka Greenway Group SIA patur tiesības izmantot savos produktos melodijas par kurām samaksājis pircējs, iegādājoties produktu "Mūzikas kastīte pielāgota Tavām vēlmēm".

Pārdevējs nodrošina pasūtījuma izsūtīšanu ar Omniva pakomātiem 1-3 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas, pasūtījumiem virs 66 EUR Pārdevējs nodrošina bezmaksas piegādi ar Pircēja izvēlēto piegādes veidu.


ATTEIKUMA TIESĪBAS
Pircējam ir tiesības attiekties no preces 14 dienas laikā no saņemšanas brīža. Atteikuma tiesības iespējams pieteikt brīvā formā aizpildot kontaktu sadaļā ievietoto ziņojuma formu, vai nosūtot e-pastu uz [email protected]Abos gadījumos jānorāda pasūtījuma numurs.

Pircēja pienākums ir 3 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Pēc atteikuma tiesību pieteikuma klients ne vēlāk kā 3 dienu laikā iegādāto preci ar tās oriģinālo iepakojumu nosūta uz Omniva pakomātu  Jelgavas T/C Valdeka pakomāts, Rīgas iela 11A, Jelgava. Preces atgriešanas izmaksas sedz klients.

Klients nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši klientam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pēc atteikuma tiesību izmantošanas un pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis atgriezto preci, kā arī ir pārbaudīts atgrieztās preces stāvoklis, pārdevējs 3 darba dienu laikā paziņo par naudas atmaksu vai par atteikumu atgriezt naudas līdzekļus par atgriezto preci, informējot Pircēju ar pamatotu lēmumu par šāda atteikuma piemērošanu.ja ir tāda nepieciešamība.

0
 .