Lietošanas noteikumi


1.      Apmeklējot interneta vietni www.balticmusicbox.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, lietotājs personiski vai tā pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

 

2.     Greenway Group SIA interneta vietnē www.balticmusicbox.lv ievadītās informācijas (tajā skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.balticmusicbox.lv lietošanas laikā.

 

3.      Greenway Group SIA ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.balticmusicbox.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.balticmusicbox.lv.

 

4.      Interneta vietnes www.balticmusicbox.lv lietotājam ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā interneta vietnes www.balticmusicbox.lv apmeklēšanas brīdi. Greenway Group SIA ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.balticmusicbox.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

 

5.      Interneta vietnē www.balticmusicbox.lv ievietotā informācija ir Greenway Group SIA īpašums.


6.     Greenway Group SIA patur tiesības izmantot savos produktos melodijas par kurām samaksājis pircējs, iegādājoties produktu "Mūzikas kastīte pielāgota Tavām vēlmēm".

 

7.      Greenway Group SIA ir tiesīga nosūtīt paziņojumus un/vai veikt telefona zvanus uz lietotāja norādītajiem saziņas līdzekļiem saistībā ar uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem interneta vietnē www.balticmusicbox.lv veiktajiem darījumiem ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

 

8.      Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs piekrīt, ka interneta vietnē www.balticmusicbox.lv ievadītos datus Greenway Group SIA var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.balticmusicbox.lv lietošanas noteikumiem.

 

9. Pasūtījumi tiek izsūtīt pēc pasūtījumu apmaksas.

 

10. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar privātuma politiku.

 

11.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt preču piegādes noteikumiem.

 

12.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar atteikuma tiesībām.

 

13.  Neskaidrību gadījumā vai atsauksmju sniegšanai lietotājs var sazināties ar Greenway Group SIA darbiniekiem, zvanot vai rakstot e-pastu.

0
 .